موسسه خیریه معلولین ذهنی امیرالمومنین (ع) سبزوار | مهرآسا
ایمیل موسسه payam_mehrvarzan@yahoo.com
با ما در تماس باشید ۰۵۱۴۴۶۴۶۵۵۱

۱۲ آذر ماه روز جهانی معلولین

هر ساله روز ۱۲ آذر که مصادف با روز جهانی معلولین است باعث می شود که حال و هوای ویژه ای بر آسایشگاه ما بگذرد. شور و شوق همکاران و مددجویان بیشتر شود، چرا که با مرور سال های گذشته مشخص است که حتما عده ی زیادی جهت شادباش این روز به دیدار کارکنان و مددجویان خواهند آمد. سالن های آسایشگاه توسط همکاران و انجمن بانوان نیکوکار تزئین می گردد و نمونه ی کارهای هنری مددجویان به نمایش گذاشته می شود. گروه های هنری هم طبق روال بصورت خودجوش به جمع اضافه شده و با اجرای برنامه های شاد و مفرح در برنامه های این روز مشارکت می ورزند. کم کم نوبت بازدیدکنندگان گرامی می رسد. امسال و طبق روال سال های گذشته اولین گروه بازدیدکنندگان کارکنان محترم بازنشسته و شاغل بانک ملی شعبه های سبزوار و مدیر و کارکنان اداره محترم بهزیستی بودند که بین مددجویان حضور پیدا کردند. پس از بازدید در جلسه ای که در دفتر مدیر عامل با حضور مهمانان برگزار گردید آقای بلوکی به مهمانان خوش آمد گفته و از آن ها تشکر نمود. سپس عده ای از کارکنان شعب بانک صادرات در سبزوار و رئیس و معاون و چندتن از کارکنان محترم اداره ثبت احوال در آسایشگاه حضور پیدا کردند.

نمایندگان گروه کوه پیمایی همنورد از دیگر عزیزانی بودند که از آسایشگاه بازدید نمودند. زحمت تهیه کیک مخصوص این روز را هم این عزیزان به عهده گرفته بودند.

نمایندگان کارکنان فداکار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار هم طبق معمول سال های گذشته در جمع ما حضور پیدا کردند و همگی با حضور در جشن و پایکوبی مددجویانمان لحظات خوشی را برای آنان بوجود آوردند. حضور هنرمند عزیز شهرمان آقای اصغر فلاح هم به شیرینی جشن افزوده بود.

همکاران شاغل در شهرداری سبزوار نیز از جمله مهمانان عزیز بعدی بودند.

نمایندگان محترم نیروی انتظامی سبزوار نیز رونق بخش جشن روز جهانی معلولین شدند.

حضور رئیس محترم اداره آموزش و پرورش سبزوار و جمعی از معاونین و همکاران ایشان در جمع مددجویان و دلجویی از آنان هم نشان از اهمیت این روز جهانی نزد آنان داشت. آن ها با بازدید از قسمت های مختلف آسایشگاه با اهداء شاخه های گل به دیدار همکاران و مدد جویان رفتند و مددجویان ما هم با تقدیم عروسک های دست ساز خود از آنان سپاسگزاری نمودند.

انجمن محترم بانوان نیکوکار که در تزئین آسایشگاه هم نقش مؤثری داشتند در سر تا سر برنامه های بازدید مشارکت شایانی داشته و با توضیحات خود به بانوان علاقمند آگاهی های لازم را به آن ها تقدیم می کردند.

از زحمات بسیار آنان و حضور همیشگی و فعال آنان در کلیه امور جاری آسایشگاه قدردانی و تشکر می گردد.

smart

smart

smart

smart

smart

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *