موسسه خیریه معلولین ذهنی امیرالمومنین (ع) سبزوار | مهرآسا
ایمیل موسسه payam_mehrvarzan@yahoo.com
با ما در تماس باشید ۰۵۱۴۴۶۴۶۵۵۱

۱۶ فروردین ۹۷

رباط فرامرز خان و یا همان کاروانسرای فرامرز خان که به جا مانده از دوران قاجار است نیز در زمره ی ابنیه های تاریخی شهرمان قرار گرفته است.

با تلاش و هماهنگی های همکارانمان و همچنین اداره محترم میراث فرهنگی-صنایع دستی و گردشگری بر آن شد تا نمایشگاهی از صنایع دستی مددجویانمان از تاریخ ۵ الی ۱۶ فروردین در داخل حیاط این کاروانسرا دایر شود، در ابتدا گمان آن که غرفه صنایع دستی مددجویانمان مورد استقبال قرار گیرد نمی رفت، اما روز به روز بر شمار بازدیدکنندگان اضافه شدو استقبال خوبی از آثار مددجویانمان شد.

آثاری که متشکل از عروسک های بافتنی-نمدی-پارچه ای-گلیم-سرمه دوزی- پولک دوزی- قالیچه و …. که نقش عشق بر تار و پود آن ها نمایان بود.

در  میان بازدیدکنندگان می توان به حضور مدیرکل محترم میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی جناب آقای مکرمی فر اشاره نمودکه ضمن بازدید از محصولات مددجویانمان جهت قدردانی از زحمات دخترانمان تعداد قابل توجهی از دست بافته های آنان را خریداری کردند و با مددجویانمان عکسی به یادگار گرفتند.

همچنین از حضور ریاست محترم اداره میراث فرهنگی سبزوار جناب آقای حسینی و همکارانشان آقایان عبداله زاده، برآبادی، حبیب پور، متین فر و حضور مسئولین شهر نیز از جمله فرماندار، شهردار، مسئولین آموزش و پرورش، اداره میراث فرهنگی و …. نیز باید قدردانی کرد که همواره مساعدت های خود را از مؤسسه دریغ نمی کنند.

در پایان از تمامی بازدیدکنندگان عزیز سبزواری که همواره در تمامی نمایشگاه ها ما را یاری می کنند سپاسگزاریم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *