موسسه خیریه معلولین ذهنی امیرالمومنین (ع) سبزوار | مهرآسا
ایمیل موسسه payam_mehrvarzan@yahoo.com
با ما در تماس باشید ۰۵۱۴۴۶۴۶۵۵۱

۱۶ مهر ۹۶

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به پاس همکاری های فراوانی که همه ی پرسنل این نیرو با مؤسسه ما داشته اند، تعدادی از مددجویان مؤسسه به اتفا ق یکی از مددکاران به مقر ستاد نیروی انتظامی رفته و با تقدیم گل و شیرینی از خدمات و زحمات این سبزپوشان تقدیر و تشکر کرده و این هفته را به فرمانده محترم و کلیه ی کارکنان نیروی انتظامی تبریک گفتند.

در این دید و بازدید مددجویان ما پس از ورود به دفتر فرماندهی محترم نیروی انتظامی با برخورد بسیار خوب و مهربانانه ایشان و همچنین همکارانشان مواجه شدند، پس از تقدیر و تشکر و سپاس از زحمات این عزیزان در کنار مددجویانمان عکسی به یادگار ثبت شد.

بعد از خروج از دفتر فرماندهی به اتفاق مددجویان و چند تن از نیروهای مرکز ۱۱۰ به ایستگاه و محل اپراتور و مرکز تلفن ۱۱۰ رفته و ضمن بازدید از آن جا از زحمات آنان نیز تشکر و قدردانی شد و همچنین در کنار دوستان مرکز فوریت های ۱۱۰ عکسی به یادگار ثبت گردید. در انتها پس از خروج عکسی دسته جمعی در بیرون از ساختمان مرکزی ستاد گرفته شد و با بدرقه دوستان عزیز در نیروی انتظامی آنجا را ترک و به مرکز بازگشتیم. خاطره بسیار خوب این بازدید برای مدت ها در ذهن مددجویان ما و همچنین همکاران همراه باقی خواهد ماند.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *