موسسه خیریه معلولین ذهنی امیرالمومنین (ع) سبزوار | مهرآسا
ایمیل موسسه payam_mehrvarzan@yahoo.com
با ما در تماس باشید ۰۵۱۴۴۶۴۶۵۵۱

۲۰بهمن ۸۹(حضور پر مهر دانشجويان همداني)

دیروز یعنی چهارشنبه ۲۰بهمن ۱۳۸۹ برگ شیرین دیگری در دفتر زندگی ساکنین این مؤسسه ورق خورد. ساعت ۶ بعد از ظهر حدود ۵۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی همدان همراه با مسئولین آنها که در پایان اردوی زیارتی از مشهد مقدس به سمت همدان در حرکت بودند، توقف یک ساعته ای برای صرف شام در تالار یاس این مؤسسه داشتند. اما حضور روابط عمومی مؤسسه در میان آنها و نمایش کلیپ تبلیغاتی این مرکز که بیانگر فعالیت های کارکنان و روند زندگی مددجویان بود، و همچنین دعوت از آنها برای بازدید از دختران معلول ذهنی مستقر در آسایشگاه (البته بعد از هماهنگی با مسئولین) موجب آن شد که توقف یک ساعته به سه ساعت بیانجامد.

احساس زیبای دانشجویان در پایان بازدید سرشار از عشق و عطوفتشان از قسمت های مختلف آسایشگاه و همچنین از چیدمان و تزئینات و نحوه ی پذیرایی تالار یاس، امید و انگیزه ای پویاتر را در شوق رسیدنمان به اهداف عالی تر به وجود آورد و برای چندمین بار یادآور این شد که هوای این جا پر است از بوی خدا، اینجا دیدن خدا آسان است.

دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی همدان:

دیروز بودنتان در جمع ما هدیه ای بود برای قلب کوچک دخترانمان و آرزویمان شادی دل دریایی شماست.

برای دیدن تصاویر در اندازه ی واقعی بر روی تصاویر کلیک کنید.

1 دیدگاه

  1. narges kor 13 سال قبل ۲۱ بهمن ۱۳۸۹

    ba arze salam va khaste nabashid bavaretun mishe………..yeki enghad zood delesh baraye un fazaye samimi ,garm va dustdashtanitun tang beshe , ke bavojud tamame khastegi rah pashe koli rah biad ke chehrehaye pako masum fereshtehatun ro bebine ?khoda midune ke baed az deklame MASUME AZIZ che hali behem dast dad taze fahmidam ke cheghad ghafelam cheghad mishe ba ye negahe dige in fereshtehaye kuchulu ro did .vaghean khoda ro shakeram ke in safaro inturi baram tamum kard midunam az enayate hazrate rezast! motmaen bashid tanhatun nemizaram albate age liaghat dashte bashamo mano tu jame basafatun bepazirid.

    پاسخ

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *