موسسه خیریه معلولین ذهنی امیرالمومنین (ع) سبزوار | مهرآسا
ایمیل موسسه payam_mehrvarzan@yahoo.com
با ما در تماس باشید ۰۵۱۴۴۶۴۶۵۵۱

۲۳ خرداد ۹۷

بیست و دوم خرداد ماه ۹۶ روزی که شاعر معروف معاصر شادروان حسین ممتحنی که به حمید سبزواری مشهور شده است دار فانی را وداع گفت و به سرای باقی شتافت. خداوند روانش را شاد و روحش را قرین رحمت نماید.

مراسم اولین سالگرد این عزیز گرانمایه در تاریخ بیست و دوم خرداد ماه ۹۷ در سبزوار برگزار گردید. اما در روز بیست و سوم خرداد ماه همسر محترم آن مرحوم که سال های متمادی در کنارش بود به همراه سه تن از فرزندان بزرگوارش به مؤسسه خیریه معلولین ذهنی امیرالمؤمنین(ع) سبزوار آمده و از نزدیک با اینجا آشنا گشتند. مهمانان عزیز ما با نهایت آرامش و خوشرویی با گوشه ها و ابعاد مختلف تلاش های همکاران ما آشنا شدند. این عزیزان از قسمت های مختلف آسایشگاه نیز بازدید نمودند.

درپایان جلسه بازماندگان گرامی شادروان حمید سبزواری هزینه برگزاری مراسم سالگرد وی را در اختیار مؤسسه ما قرار دادند تا در راه رفاه مددجویان هزینه گردد.

ضمن تقدیر و تشکر از کار بزرگ و ستودنی خانواده محترم ممتحنی و سرکار خانم شفقی آرزومندیم که سایر همشهریان عزیز و دوستداران دختران معصوم مستقر در آسایشگاه نیز با تکرار این قبیل رفتارهای خوب ما را در راه رسیدن به اهداف خود یاری دهند تا بتوانیم فضای خوب و استانداردی را برای آسایش آنان فراهم آوریم.

 

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *